čtvrtek 10. ledna 2013

Five

Neuplyne den, kdy bych si nepustila nějaký film, nebo nějakou TV show. Jo... asi jsem weirdo, kterému teď bohužel schází čas kvůli zkouškovému, ale podělím se. Tady je Top 5 věcí, který mě za poslední dobu bavily nebo zaujaly... třeba jste je ještě neviděli (:
1. Upside down 


Tohle pro mě bylo velké překvapení a moc milý film v jednom. Je to obrazově pestrá podívaná, takže doporučuji stáhnout kvalitní verzi a  pustit na větší obrazovce, notebook je škoda! 
+ přiznejme si to, ale moc kvalitních sci-fíček se netočí - další důvod proč to vidět...

Really nice movie for cold lonely nights, makes you feel love (: download the 2gb version and watch it on big screen cause it´s a spectacular movie. 

2. Lovci hlav


Norway, seriously? I love you! Takhle má vypadat pořádný akční film a ne ty ****** co se točí v Americe. Sice starší kousek, ale já mám vždycky radost, když mě něco nečekaně nadchne. Správně chladné, přesně jak si představuji Skandinávii.  A pokud máte rádi toho blonďatého playboye z Game of Thrones, tak máte o důvod víc, proč si to pustit. That´s how the proper action movie should look like... it´s older but I love the feeling when something touches you and you don´t expect it at all. + The playboy from Game of Thrones is one of the leading characters (:


3. Lawless
Mně se tahle prohibiční Amerika celkem líbila, možná to bylo tím, že jsem zrovna dokoukala 2 sérii Boardwalk empire a byla jsem naměkko. Ale jo, chlapcům to sluší, pobíhá tam jedna zrzka, docela se tam střílí a dostanete chuť na whiskey. U mě spadl do kategorie "příjemný nedělní odpočinkový snímek". 
(btw pokud jste ještě neviděli, tak Boardwalk empire prostě musíte)

Prohibition in America, yeah I liked it a lot... There are boys who look hot, one ginger chick and a lot of shooting. I suggest you make yourself a proper shot of whiskey and enjoyyy... 
+ if you like it download Boardwalk empire, it´s even better!

4. Newsroom


Dostala jsem tip, že je to výborné, a tak jsem na to při jednom sobotním hangover upršeným dni v Londýně klikla. Co vlastně čekáte od seriálu? Aby byl chytrý, vtipný, poutavý, aby vám něco dal a vy jste se nemohli dočkat, až si pustíte další díl? Ok, to poslední si nikdo nepřeje, ale všichni s tím počítáme, když se začneme na něco dívat. Newsroom má všechny tyhle atributy! Už máte stažený první díl? (:

Just watch it if you have time for a quality tv show, cause it surely does have everything you expect... it´s clever, funny and it gives you something. 
5. American horror storyObzvláště 2 řada je velmi povedená (: Pokud se rádi bojíte, budete se bát první tři díly a pak už se budete hlavně bavit. Kvalitní retro horor, super interiéry, dobří herci a hodně krve a freaks z blázince. Co víc si přát na večery o samotě :D

Lonely nights have never been better... trust me! AHS is just amazing horror tv show, you´re gonna love it! Just make sure you donwload the second season - classic retro with amazing story and many freaks (:
Doporučíte mi taky něco?
L.


Recommend me something, if you can (:

Žádné komentáře:

Okomentovat