úterý 24. července 2012

Corsica II.

Třetí den jsme udělali trip do asi nejznámějšího města na Korsice - Bonifacia. Abych pravdu řekla, bylo to nejhezčí místo, na kterém jsem za tento rok byla. A rozhodně se dostalo do Top 10 míst, kde se chci vrátit (: Bonifacio je postavené na kopci a dole pod ním je přístav. Je protkané krásnými uličkami s krámy snad na všechno. Všude jsou bíle břidlicové skály, proto se mu říká Bílé město. Azurové moře a racci modelky tady nesmějí chybět. Na prvních fotkách mám zlatý svetr, protože hrozně foukal studený vítr od moře. Jinak černý overal je jako druhá kůže, skoro necítíte, že jej na sobě máte (:


The third day we went to Bonifacio, the most beautiful city in Corsica. It was the nicest place I have been this year and I have it in my Top 10 places list. Bonifacio is built on the hill and there is a port down the hill. It is called the white city because of the white rocks. I am wearing golden sweather cause it was really chilly wind from the sea. Otherwise the black overal is like a second skin, cool you cant almost feel it. 
Street art v Bonifaciu a racek pozér.
Nejhezčí pláže kvůli kterým bych si nejradši pořídila loď.Hřbitov, který měl atmosféru. Na útesu s výhledem na blankytné moře. 
Příště bude post o návštěvě Florencie ((:
L. 


2 komentáře:

 1. krásne fotečky:)
  veľmi ti to pristane

  a ja už chcem isť k moru.....závidim ale len v dobrom:)


  pozývam ťa k sebe na blog a môžeme sa stať navzájom followermi: littlecurlykate.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc (: moře je skvělé, nejraději bych jezdila co čtvrt roku. A followuju :)

   Vymazat